Główne
Szafka TV w stylu neorenesansowym

Szafka TV w stylu neorenesansowym

Mebel wykonany z płyty stolarskiej z doklejkami z masywu dębowego, oklejany fornirem dębowym.
Wyposażony w dwa wysuwane carga na filmy oraz płyty CD/DVD/Blueray oraz 4 półki na sprzęt. W plecach otwory do przepuszczania okablowania. Na frontach carg ręcznie wykonane rzeźby z motywem kwiatowym. Wokół blatu, wokół frontów carg oraz na bokach mebla podrzeźbiane listwy ozdobne z masywu dębowego.
Wymiary : szerokość 97 cm, głębokość 42,5 cm, wysokość 76 cm.
Mebel wykonany w Zakładach Wytwórczych Mebli Artystycznych w roku 2007.
Stan idealny.

DRODZY POSIADACZE mebli wyprodukowanych
w Zakładach Wytwórczych Mebli Artystycznych

w całym okresie ich istnienia (Pracownia Konserwacji Zabytków,  Sp. z o.o.).

Jeśli zdecydowaliście się Państwo ich pozbyć, zapraszamy do ich wystawienia w naszej zakładce PROMOCJE, gdzie będziecie mogli dokonać ich sprzedaży lub zamiany.

W związku z dużą ilością podróbek krążących po rynku, każdy z wystawianych mebli produkcji Zakładów Wytwórczych Mebli Artystycznych musi posiadać proweniencję czyli poświadczenie pochodzenia, poprzez posiadanie wypalonego na spodniej stronie mebla znaku graficznego Zakładów Wytwórczych lub też fakturę lub rachunek ich zakupu. Za meble produkcji Zakładów Wytwórczych uznaje się też meble wytworzone przez pracowników lub też byłych pracowników tychże Zakładów poza ich terenem pod warunkiem że zachowały pełną zgodność stylistyczną z wzorami produkcyjnymi Zakładów Wytwórczych Mebli Artystycznych, a właściciel dysponuje oświadczeniem stolarza potwierdzającym datę ich wykonania oraz rodzaje zastosowanych materiałów.