Główne
Drzwi dwuskrzydłowe z zabytkowej kamienicy

Drzwi dwuskrzydłowe z zabytkowej kamienicy

Kompletne drzwi wraz z ościeżnicą i opaskami z kamienicy odbudowanej z powojennych zniszczeń, pozostałe w wyniku zmiany aranżacji przestrzeni. Wykonane w całości z drewna sosnowego.
Poddane całkowitej renowacji stolarskiej, malowane na biało. Istnieje możliwość zmiany koloru.
Wymiary : ( szer. x wys.)
Stan: po całkowitej renowacji.

DRODZY POSIADACZE mebli wyprodukowanych
w Zakładach Wytwórczych Mebli Artystycznych

w całym okresie ich istnienia (Pracownia Konserwacji Zabytków,  Sp. z o.o.).

Jeśli zdecydowaliście się Państwo ich pozbyć, zapraszamy do ich wystawienia w naszej zakładce PROMOCJE, gdzie będziecie mogli dokonać ich sprzedaży lub zamiany.

W związku z dużą ilością podróbek krążących po rynku, każdy z wystawianych mebli produkcji Zakładów Wytwórczych Mebli Artystycznych musi posiadać proweniencję czyli poświadczenie pochodzenia, poprzez posiadanie wypalonego na spodniej stronie mebla znaku graficznego Zakładów Wytwórczych lub też fakturę lub rachunek ich zakupu. Za meble produkcji Zakładów Wytwórczych uznaje się też meble wytworzone przez pracowników lub też byłych pracowników tychże Zakładów poza ich terenem pod warunkiem że zachowały pełną zgodność stylistyczną z wzorami produkcyjnymi Zakładów Wytwórczych Mebli Artystycznych, a właściciel dysponuje oświadczeniem stolarza potwierdzającym datę ich wykonania oraz rodzaje zastosowanych materiałów.