3
Biurko królewskie L1 w stylu Ludwik XV

Biurko królewskie L1 w stylu Ludwik XV

Mebel wykonany w 1975 w Pracowni Konserwacji Zabytków ZWMA HENRYKÓW. Biurko wykonane w bardzo rzadkiej i bardzo zdobnej odmianie palisandru cocobolo w połączeniu z palisandrem santos.
Mebel po renowacji wykonanej w roku 2017 przez stolarzy w Henrykowie. W czasie renowacji wymieniono powłokę lakierniczą na połysk polerowany oraz uzupełniono brakujące ozdoby mosiężne. Skóra na blacie oryginalna ze złotym moletem, odświeżona. Poniżej załączamy link do artykułu o wnętrzach Pani Laury Łącz, gdzie znajdziecie tożsame biurko wykorzystywane zgodnie z jego przeznaczeniem.

https://ladnydom.pl/budowa/56,167217,10458291,laura-lacz-mieszkanie-jak-w-palacu.html    

DRODZY POSIADACZE mebli wyprodukowanych
w Zakładach Wytwórczych Mebli Artystycznych

w całym okresie ich istnienia (Pracownia Konserwacji Zabytków,  Sp. z o.o.).

Jeśli zdecydowaliście się Państwo ich pozbyć, zapraszamy do ich wystawienia w naszej zakładce PROMOCJE, gdzie będziecie mogli dokonać ich sprzedaży lub zamiany.

W związku z dużą ilością podróbek krążących po rynku, każdy z wystawianych mebli produkcji Zakładów Wytwórczych Mebli Artystycznych musi posiadać proweniencję czyli poświadczenie pochodzenia, poprzez posiadanie wypalonego na spodniej stronie mebla znaku graficznego Zakładów Wytwórczych lub też fakturę lub rachunek ich zakupu. Za meble produkcji Zakładów Wytwórczych uznaje się też meble wytworzone przez pracowników lub też byłych pracowników tychże Zakładów poza ich terenem pod warunkiem że zachowały pełną zgodność stylistyczną z wzorami produkcyjnymi Zakładów Wytwórczych Mebli Artystycznych, a właściciel dysponuje oświadczeniem stolarza potwierdzającym datę ich wykonania oraz rodzaje zastosowanych materiałów.