Główne
2 fotele K 7 w stylu Księstwo Warszawskie

2 fotele K 7 w stylu Księstwo Warszawskie

Fotele wykonane w Henrykowie w roku 2003. Meble wykonane z drewna mahoń sapelli, oparcie okleinowane ozdobnym fornirem Acajou Piramida, rzeźby na oparciu i podparciach podłokietników wykonane ręcznie. Meble wykończone w lakierze półmat. Tapicerka w zielone pasy henrykowskie wymieniona w roku 2016.
Stan mebli – bardzo doby.
W komplecie z fotelami jest stolik okrągły niski K 18  z kolekcji Księstwo Warszawskie, również prezentowany w zakładce PROMOCJE poniżej.

DRODZY POSIADACZE mebli wyprodukowanych
w Zakładach Wytwórczych Mebli Artystycznych

w całym okresie ich istnienia (Pracownia Konserwacji Zabytków,  Sp. z o.o.).

Jeśli zdecydowaliście się Państwo ich pozbyć, zapraszamy do ich wystawienia w naszej zakładce PROMOCJE, gdzie będziecie mogli dokonać ich sprzedaży lub zamiany.

W związku z dużą ilością podróbek krążących po rynku, każdy z wystawianych mebli produkcji Zakładów Wytwórczych Mebli Artystycznych musi posiadać proweniencję czyli poświadczenie pochodzenia, poprzez posiadanie wypalonego na spodniej stronie mebla znaku graficznego Zakładów Wytwórczych lub też fakturę lub rachunek ich zakupu. Za meble produkcji Zakładów Wytwórczych uznaje się też meble wytworzone przez pracowników lub też byłych pracowników tychże Zakładów poza ich terenem pod warunkiem że zachowały pełną zgodność stylistyczną z wzorami produkcyjnymi Zakładów Wytwórczych Mebli Artystycznych, a właściciel dysponuje oświadczeniem stolarza potwierdzającym datę ich wykonania oraz rodzaje zastosowanych materiałów.