Główne
Stolik okrągły niski K 18 z kolekcji Księstwo Warszawskie

Stolik okrągły niski z kolekcji Księstwo Warszawskie

Mebel wykonany w Pracowni Konserwacji Zabytków w Zakładach Wytwórczych Mebli Artystycznych w roku 1990. Wykonany z drewna i forniru mahoń sapelli, fornir na blacie stolika składany ozdobnie kopertowo, rzeźba w kształcie słoneczka na podstawie wykonane ręcznie.
Mebel wykończone lakierem bezbarwnym w półmacie.
Stan mebli – stan bardzo dobry. Minimalne porysowanie lakieru na blacie i podstawie

DRODZY POSIADACZE mebli wyprodukowanych
w Zakładach Wytwórczych Mebli Artystycznych

w całym okresie ich istnienia (Pracownia Konserwacji Zabytków,  Sp. z o.o.).

Jeśli zdecydowaliście się Państwo ich pozbyć, zapraszamy do ich wystawienia w naszej zakładce PROMOCJE, gdzie będziecie mogli dokonać ich sprzedaży lub zamiany.

W związku z dużą ilością podróbek krążących po rynku, każdy z wystawianych mebli produkcji Zakładów Wytwórczych Mebli Artystycznych musi posiadać proweniencję czyli poświadczenie pochodzenia, poprzez posiadanie wypalonego na spodniej stronie mebla znaku graficznego Zakładów Wytwórczych lub też fakturę lub rachunek ich zakupu. Za meble produkcji Zakładów Wytwórczych uznaje się też meble wytworzone przez pracowników lub też byłych pracowników tychże Zakładów poza ich terenem pod warunkiem że zachowały pełną zgodność stylistyczną z wzorami produkcyjnymi Zakładów Wytwórczych Mebli Artystycznych, a właściciel dysponuje oświadczeniem stolarza potwierdzającym datę ich wykonania oraz rodzaje zastosowanych materiałów.